طعم های تنباکو سنگین

تنباکو های قلیان

همان طور که میدانید طعم های تنباکو سنگین و سبک  قلیان به احساس بعد از مصرف آن تلقی می شود برای مثال با مصرف برخی از طعم های قلیان فرد احساس شادابی و سرحالی می کند اما برخی دیگر احساس سرگیجه و سردرد می کنند که همه این موارد به خود فرد بستگی دارد. معمولاً افرادی که به تازگی مصرف قلیان را شروع کرده‌اند بعد از استفاده از تنباکو های سنگین مانند دوسیب احساس گرفتگی گلو و سردرد و سرگیجه بی حالی و سرفه و ضعف خواهند داشت. لازم است مورد توجه شود که تنباکو دوسیب به عنوان سنگین ترین طعم میوه قلیان شناخته شده است.

قبل از تولید انواع طعم تنباکو که با نام تنباکوهای میوه‌ای شناخته می‌شوند تنباکو های بدون طعم و تلخ و سنگین بود اما امروزه انواع تنباکو میوه ای به بازار آمده است که افراد می توانند به دلخواه خود از طعم های سبک و سنگین استفاده کنند. طعم های تنباکو قلیان به یک یا دو طعم محدود نمی شوند و دارای تنوع بسیار زیادی می باشند از زمان های گذشته تا به امروز مردم طرفدار قلیان و طعم های خاص آن بودند و همواره نیز طرفداران زیادی را دارد. در این سالها طعم های بسیار زیادی به لیست طعم های تنباکو قلیان اضافه شد که بعضی از آنها سبک و بعضی دیگر سنگین میباشد.

کدام طعم های تنباکو سنگین می باشند؟

محبوب ترین و دوست داشتنی ترین تنباکوی سنگین تنباکوی دوسیب میباشد انواع طعم های تنباکو ای سیب و ترکیب های تنباکوی سیب همیشه محبوب بوده اند. زیر خوش طعم و سنگین و خوش بو می باشند اما بعضی از افراد به خاطر سنگین بودن این طعم نمی توانند آن را مصرف کنند. تنباکوی دوسیب و دوسیب آلبالو هم از ترکیب های خوب و سنگین هستند.

و همینطور محبوب ترین طعم های سنگین و گرم تنباکو عبارتند از : دوسیب ، دوسیب آلبالو ، آدامس دارچین ،، پرتقال انبه آلبالو. و محبوب ترین طعم های سنگین و خنک تنباکو عبارتند از : هندوانه آدامس ، دوسیب یخ، انگور سیاه نعناع ، آدامس دارچین یخ.

طعم های تنباکو سنگین

و دیگر طعم های تنباکو های سنگین عبارتند از :

تنباکو پرتقال انبه آلبالو

تنباکوی پرتقال انبه آلبالو یک میکس قوی می باشد پرتقال انبه آلبالو یک میکس غدیر سنگین برای طرفداران تنباکو های سنگین میباشد این تنباکو از جمله تنباکو هایی است که طعم ترکیبی و عطر دلنشین آن حس و بوی خوبی را دارد این تنباکویی سنگین و گرم برای کسانی که طرفدار پروپاقرص قلیان هستند از بهترین گزینه ها می باشد.

تنباکو انگور سیاه

تنباکوی انگور سیاه طعم شیرین و دلنشین انگور که با عصاره طبیعی آن ساخته شده.  این تنباکو در دسته طعم های سنگین و گرم قرار می گیرد تنباکو انگور یکی از تنباکو هایی میباشد که ظرفیت بسیار بالایی برای میکس کردن با طعم های دیگر را دارا می باشد و شما می توانید به صورت دلخواه این تنباکو را با طعم های دیگر به صورت ترکیبی استفاده کنید و از آن لذت ببرید این تنباکو عطر و بوی انگور سیاه را در فضا پخش می کند و طعم آن نیز مانند انگور سیاه می باشد کیک شیرینی می باشد و طعم طبیعی انگور از آن حس میشود.

تنباکوی دوسیب نعناع:

تنباکوی دوسیب نعنا از جمله  طعم هایی است که محبوبیت زیادی دارند.  دوسیب نعنا یک طعم سنگین بر پایه دو سیب و خنک به خاطر نعنا می باشد این طعم طرفداران زیادی دارد زیرا دوسیب جز چه طعم هایی خیلی سنگین تنباکو می باشد که طرفداران بسیار زیادی بین دوست داران قلیان دارد. تنباکوی دوسیب از بهترین و اصیل ترین طعم های تنباکو می باشد.

تنباکو انگور سیاه نعناع :

انگور به همراه عصاره ی طبیعی نعناع می باشد در این تنباکو هم طعم خنکی نعناع به تنباکو انگور سیاه اضافه شده و هم از میزان سنگینی و گرمی طعم انگور کاسته و ترکیبی بسیار مناسب و دلچسب به وجود آورده است.  تنباکوی انگور سیاه نعناع طعمی شیرین و خنک به همراه گرمی انگور، سبکی نعناع و هم چنین سنگینی انگور می باشد که در کل این طعم را در دسته تنباکو های سنگین قلیان قرار داده است.

تنباکوی دارچین :

تنباکوی دارچین یک طعم سنگین و گرم قلیان محسوب می شود این طعم به علت عطر و طعم خوشی که دارد بسیار مناسب می باشد و فضا را با عطر خودش پر میکند. علت سنگینی و گرمی این طعم با طعم های دیگر مانند آدامس و پرتقال و یخ ترکیب می شود. اما برای علاقه مندان به طعم های گرم و سنگین طعم به تنهایی می تواند بسیار دلچسب باشد.

تنباکو بلوبری انبه هلو

تنباکو بلوبری انبه هلو یک میکس از سه طعم محبوب می باشد که پایه آن بلوبری و در کنار آن از طعم و عطر دلپذیر انبه و هلو استفاده شده است.

تنباکو هلو نعناع

تنباکو هلو نعناع تنباکویی سنگین است که با ترکیب هلو و نعناع یک تنباکو خوش بو و سنگین و خنک اینجاد می شود .

طعم های تنباکو سنگین

تنباکو ماراکویا انبه

تنباکو ماراکویا انبه یک ترکیب میوه ای شیرین و گرم می باشد. این طعم ترکیب دو میوه استوایی و گرم ماراکویا یا میوه گل ساعاتی و انبه می باشد. طعم این ترکیب گرم محسوب شده و در دسته تنباکو های نسبتا سنگین قرار دارد.

تنباکو پرتقال هلو

پرتقال هلو یک محصول با کیفیت و پرفروش از ترکیب تنباکو دوس داشتنی پرتقال وهلو می‌باشد. این تنباکو با رایحه پرتقال فضا را عطرآگین می‌کند.

تنباکو انگور یخ

تنباکو انگور یخ یک ترکیب مناسب و پرطرفدار از طعم های سبک و سنگین می باشد . این ترکیب دارای عصاره ی انگور که طعمی سنگین و گرم محسوب می‌شود است همراه با چاشنی طعم یخ که طعمی خنک و ترکیب دومی سبک است ، خنکی خاصی به طعمی گرم‌ بخشيده است.در کل این تنباکو طعمی نسبتا سنگین مایل به سبک محسوب می‌شود با وجود طعم طبیعی عصاره انگور در تنباکو انگور یخ کیفیت را برای استفاده کنندگان از این تنباکو به ارمغان می آورد.

تنباکو انبه

تنباکو انبه یکی از خوش طعم ترین تنباکو های گرم محسوب می شود .اگر به طعم های گرم و سنگین علاقه مند هستید این تنباکو گزینه ی خوبی برای شما می‌تواند باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *