دستگاه پر کن تنباکو میوه ای 

همانطور که مستحضر هستید هر محصولی باید قبل از فروش مراحلی را طی کند تا در فرآیند فروش دچار مشکل نشود. در این مقاله می خواهیم به طور خلاصه خط تولید تنباکو و مراحل بسته بندی را توضیح دهیم.

هر خط تولید از چندین قسمت مختلف تشکیل شده است، این امر در مورد خط تولید تنباکو نیز صدق می کند. در مرحله اول باید برگ های تازه تنباکو را خریداری کرده و در دستگاه خشک کن یا به اصطلاح میکسر خشک کن قرار دهید تا محصول خشک شود که مرحله دوم کار است. مرحله سوم پس از خشک شدن تنباکو باید آن را در محلول مواد و آب قرار داد تا کاملا خیس شود.

در مرحله چهارم پس از خیساندن باید در مخزن همزن قرار داده شود تا به حالت خمیری درآید سپس وارد مرحله پنجم می شویم. در این مرحله تفاله توتون توسط دستگاه اکسترودر به وزن های مختلف بریده شده و پس از برش وارد دستگاه بست می شود. بسته بندی و محصول در سلفون های تنباکو قرار می گیرد. در نهایت محصول ما آماده ارسال به مصرف کنندگان می باشد.

مزیت دستگاه تنباکو
مزیت دستگاه تنباکو

اجزای مختلف خط تولید و بسته بندی تنباکو

عملکرد دستگاه تنباکو به اجزای آن بستگی دارد. خط تولید تنباکو دارای قطعات و اجزای مختلفی است که در ادامه به آنها می پردازیم:

مزیت ساخت دستگاه پرکن تنباکو

دستگاه بسته بندی تنباکو در دو مدل افقی و عمودی ساخته می شود. معمولا این سوال برای خریداران دستگاه پیش می آید که کدام مدل دستگاه بهتر است، به طور خلاصه می توان گفت دستگاه پرکن افقی تنباکو به مراتب بهتر از دستگاه عمودی است زیرا آب محصول به جای آن بر نمی گردد. از دوخت آن و بسته بندی آن با کیفیت ارائه شده است.

مزیت دستگاه تنباکو
مزیت دستگاه تنباکو

ویژگی های دستگاه پرکن تنباکو