دستگاه سلفون کش جعبه چیست؟

برای بسته بندی و محافظت از محصول یک لایه پلاستیکی نازک روی آن کشیده می شود که این کار توسط دستگاه سلفون کش جعبه انجام می شود.

موارد استفاده: این دستگاه در هر خط تولیدی که نیاز به جاروبرقی محصول داشته باشد قابل استفاده است. از بسته بندی لوازم برقی خانگی گرفته تا کارتن هایی که محتویات آن نباید رطوبت ببیند، از کتاب گرفته تا زعفران. و به طور کلی این دستگاه می تواند انواع جعبه ها را پوشش دهد.

دستگاه سلفون کش تنباکو و توتون
دستگاه سلفون کش تنباکو و توتون

انواع دستگاه سلفون کش 

دستگاه سلفون کش جعبه انواع مختلفی دارد و ابعاد گوناگونی تولید و طراحی میشود تا کارخانه داران بتوانند مطابق با نیاز خود ابعاد دلخواه خود را سفارش و خریداری کنند. در ادامه به معرفی دو نوع کلی این دستگاه ها پرداخته ایم.

سلفون ریز اتوماتیک

این دستگاه تمامی مراحل فرآیند سلفون را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و نیازی به دخالت اپراتور ندارد و در صنایع تنباکو، چای و ... استفاده می شود.

سلفون کش نیمه اتوماتیک و دستی 

این دستگاه ها دارای صفحه حرارتی گرم بوده و تا زدن سلفون با دست انجام می شود و با استفاده از صفحه مورد نظر فرم گرفته و چسبانده می شود و در موارد استفاده محدودیتی وجود ندارد.

برای خرید کلی این دستگاه ها باید به سایز محصولی که نیاز به سلفون کشی دارد توجه کرد و سرعت سلفون کشی را در نظر گرفت.

تعمیر دستگاه سلفون کش

تعمیر انواع دستگاه سلفون توسط ماشین سازان و تعمیرکاران سلفون در سراسر ایران خدمات ارائه می دهند. برای درخواست تعمیر دستگاه سلفون کش خود، مشخصات دستگاه و مشکل آن را با کارشناسان تهرانی 2020 مطرح کرده و برای تعمیر آن اقدام کنید. 

دستگاه سلفون کش تنباکو و توتون
دستگاه سلفون کش تنباکو و توتون

مزایای استفاده از سلفون توتون