تنباکو های سنگین قلیان

تعداد طعم های قلیان بسیار زیاد هستند ولی به دو دسته اصلی تنباکو های سبک قلیان تنباکو های سنگین قلیان تقسیم‌ بندی می‌شوند. طعم های قلیان دارای طبع نیز می باشند که آن طبع ها هم به چهار دسته کلی تقسیم بندی می شوند که آنها عبارتند از : تنباکوی سنگین و گرم ، تنباکوی سبک و گرم ، تنباکوی سنگین و خنک، تنباکوی سبک و خنک. در قدیم تنباکوهای قلیان از انواع بدون طعم و در واقع با طعم اصلی تنباکو بودند که برای بسیاری از افراد سنگین و تلخ بود.

با روی کار آمدن تنباکوهای میوه ای و طعم دار این نوع تنباکو ها به سرعت پرطرفدار شدند اما باز هم در چند سال اخیر تنباکو های جدید ترین آمده است که طعم های  سبکی دارند و برای افرادی که قلیان سبک را ترجیح می دهند مناسب است. افراد حرفه‌ای در کشیدن قلیان می دانند که چه طعم هایی سبک و چه طعم هایی سنگین هستند و همچنین بهترین طعم قلیان نیز کدام است. سبک و سنگین بودن قلیان یعنی میزان احساس بعد از مصرف آن زیرا برخی افراد پس از مصرف قلیان چه تنباکویی سبک و چه تنباکویی سنگین احساس شادابی و سرحالی می کنند و برخی دیگر احساس سردرد و سرگیجه می کنند.

تنباکو های سنگین قلیان

تنباکو های سنگین قلیان عبارتند از : پرتقال انبه آلبالو، نارگیل، دوسیب آلبالو، دارچین، انگور سیاه ، دوسیب، دوسیب نعناع، گریپ ‌فروت هلو بلوبری، انگور سیاه نعناع، بلوبری طالبی، هلو یخ ، بلوبری انگور، طالبی انگور یخ ، انبه ، آدامس دارچین، هلو ، آلبالو، هندوانه انگور یخ ، دوسیب یخ ، طالبی ، بلوبری گوآوا و دوسیب دارچین طعم های سنگین تنباکو قلیان هستند.

تنباکو های سنگین قلیان

تنباکو پرتقال انبه آلبالو(سنگین و گرم)

تنباکوی پرتقال انبه آلبالو یک میکس قوی می باشد پرتقال انبه آلبالو یک میکس غدیر سنگین برای طرفداران تنباکو های سنگین میباشد این تنباکو از جمله تنباکو هایی است که طعم ترکیبی و عطر دلنشین آن حس و بوی خوبی را دارد این تنباکویی سنگین و گرم برای کسانی که طرفدار پروپاقرص قلیان هستند از بهترین گزینه ها می باشد.

تنباکو نارگیل ( سنگین و گرم)

تنباکوی نارگیل طعمی سنگین و گرم و حرفه‌ای به حساب می آید از این طعم در ترکیب با طعم شیر استفاده می کنند که ترکیبی سنگین و شیرین به وجود می آورد در این طعم از عصاره  نارگیل استفاده شده که عطر و طعم شیرین نارگیل را دارا است. همچنین تنباکو گرم محسوب می شود از این طعم می توانید به صورت تکی و همچنین در ترکیب با طعم‌ها دیگر استفاده کنید.

تنباکو دوسیب آلبالو (سنگین و گرم )

تنباکوی دوسیب آلبالو ترکیب عالی می باشد که در شرکت های مختلفی تولید می شود اما هیچ کدام مثل یک تنباکوی ترکیبی سنگین و گرم مانند تنباکو دوسیب آلبالو چه حس اصیل بودن خاصی داشته باشد نمیباشد تنباکوی دوسیب آلبالو از بهترین ترکیب های تنباکویی سنگین می باشد که علاوه بر تامین خوب بوی فوق العاده ای نیز دارد.

تنباکوی دارچین (سنگین و گرم)

تنباکوی دارچین یک طعم سنگین و گرم قلیان محسوب می شود این طعم به علت عطر و طعم خوشی که دارد بسیار مناسب می باشد و فضا را با عطر خودش پر میکند. علت سنگینی و گرمی این طعم با طعم های دیگر مانند آدامس و پرتقال و یخ ترکیب می شود. اما برای علاقه مندان به طعم های گرم و سنگین طعم به تنهایی می تواند بسیار دلچسب باشد.

تنباکو انگور سیاه  ( گرم و سنگین )

تنباکوی انگور سیاه طعم شیرین و دلنشین انگور که با عصاره طبیعی آن ساخته شده.  این تنباکو در دسته طعم های سنگین و گرم قرار می گیرد تنباکو انگور یکی از تنباکو هایی میباشد که ظرفیت بسیار بالایی برای میکس کردن با طعم های دیگر را دارا می باشد و شما می توانید به صورت دلخواه این تنباکو را با طعم های دیگر به صورت ترکیبی استفاده کنید و از آن لذت ببرید این تنباکو عطر و بوی انگور سیاه را در فضا پخش می کند و طعم آن نیز مانند انگور سیاه می باشد کیک شیرینی می باشد و طعم طبیعی انگور از آن حس میشود.

تنباکو دوسیب ( سنگین و گرم)

دوسیب جزء طعم های خیلی سنگین تنباکو می باشد که طرفداران بسیار زیادی بین علاقه مندان به قلیان دارا است همچنین تنباکوی دوسیب از بهترین و اصیل ترین طعم های تنباکو می باشد در رابطه با محبوب ترین طعم تنباکو، تنباکوی دوسیب را می توان مثال زد اکثر افرادی که در کشیدن قلیان حرفه ای هستند و مدت زیادی است که قلیان می کشند و طعم های سنگین را دوست دارند اکثراً از تنباکوی دوسیب استفاده می کنند.

تنباکوی دوسیب نعناع ( متوسط و گرم)

تنباکوی دوسیب نعنا از جمله  طعم هایی است که محبوبیت زیادی دارند.  دوسیب نعنا یک طعم سنگین بر پایه دو سیب و خنک به خاطر نعنا می باشد این طعم طرفداران زیادی دارد زیرا دوسیب جز چه طعم هایی خیلی سنگین تنباکو می باشد که طرفداران بسیار زیادی بین دوست داران قلیان دارد. تنباکوی دوسیب از بهترین و اصیل ترین طعم های تنباکو می باشد.

تنباکو های سنگین قلیان

تنباکوی گریپ فروت هلو بلوبری (سنگین و گرم )

گریپ‌ فروت بلوبری یکی از بهترین میکس های تنباکو می باشد . این میکس سبک و گرم بوده و دارای طعمی بسیار خوشایند است .این ترکیب از بهترین ترکیب های میوه ای قلیان می باشد که افراد زیادی به آن علاقه دارند.

تنباکوی بلوبری خامه

تنباکوی بلوبری خامه یکی از خوش طعم ترین تنباکو های گرم است. ترکیب بلوبری و خامه از جمله تنباکو های سبک و گرم محسوب می شود که یک طعم خوشایند و دلپذیر به وجود آورده است. تنباکوی بلوبری خامه تروی طعمی ملایم با عصاره بلوبری که دارای عطری دلنشین می باشد و با خامه که یک چاشنی مکمل است ترکیب شده است.

تنباکو انگور سیاه نعناع ( سنگین و گرم )

انگور به همراه عصاره ی طبیعی نعناع می باشد در این تنباکو هم طعم خنکی نعناع به تنباکو انگور سیاه اضافه شده و هم از میزان سنگینی و گرمی طعم انگور کاسته و ترکیبی بسیار مناسب و دلچسب به وجود آورده است.  تنباکوی انگور سیاه نعناع طعمی شیرین و خنک به همراه گرمی انگور، سبکی نعناع و هم چنین سنگینی انگور می باشد که در کل این طعم رل در دسته تنباکو های سنگین قلیان قرار داده است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *