تنباکو میوه ای

این روزها تنباکو میوه ای طرفداران زیادی پیدا کرده است و اکثر افراد به خصوص جوان ها مایل هستند در مجالس دسته جمعی و تفریحات خود از تنباکو میوه ای در قلیان خود استفاده کنند. تنباکو میوه ای اسانس ها و طعم های مختلفی دارد و هر شخص باب سلیقه خود می تواند اسانس مورد نظر را مصرف کند. تنباکو میوه ای از برگ های مختلف تنباکو تهیه می شود که در زمان تهیه تنباکو میوه ای از اسانس ها، شیرین کننده های مخصوص به همراه سایر مواد افزودنی استفاده می شود. با ما در ادامه متن همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با تنباکو میوه ای دریافت کنید.

انواع تنباکو

تنباکو محصولی است که از گیاه توتون یا تنباکو برداشت می شود شاید جالب باشد بدانید که این گیاه قبلا تنها در کشور آمریکا پرورش داده می شد اما ین روزها در کل جهان به راحتی کشت و بهره برداری می شود. تنابکو دارای ماده مخدر نیکوتین است که به صورت برگ های خشک تهیه می شود و در قلیان به صورت دود مصرف می گردد.

این روزها کارخانه های تولید تنباکو، شسکل های مختلفی از این محصول را تولید و با بازار عرضه می کنند در واقع تنباکو را در کاغذهای می پیچیند و به شکل سیگار در می آورند و از طرفی آن را به صورت برگه های خشک جهت مصرف در سر قلیان تولید می کنند. البته خود تنباکو را به همراه سایر اسانس ها، شیرین کننده ها و مواد افزودنی دیگر ترکیب می کنند و تنباکو میوه ای را تولید می کنند.

این روزها تنباکو میوه ای به خاطر طعم دل نشینی که دارد محبوبیت زیادی بین مصرف کنندگان پیدا کرده است. انواع متنوعی از تنباکو اعم از تنباکو میوه ای با طعم ها و اسانس های مختلف در بازار به فروش می رسد. نپتنباکو دارچین، سیب، لیمو، هلو، آلبالو، پرتقال، انگو، نعناع و… در بازار موجود است که مصرف کنندگان با توجه به سلیقه خود می توانند هر کدام را که می پسندند انتخاب و خریداری کنند.

تنباکو میوه ای

انواع تنباکو میوه ای سبک

همان طور که دربالا اشاره کردیم انواع متنوعی از تنباکو میوه ای در بازار وجود دارد که هر کدام طعم های متفاوتی دارند اغلب این تنباکو ها بافت سبک و سنگینی دارند که در ادامه به برخی از تنباکو میوه ای سبک اشاره می کنیم. اکثر خانم های جوان طعم های سبک تنباکو میوه ای را دوست دارند. این تنباکو های میوه ای سبک عبارت اند از:

تنباکو میوه ای انبه، طالبی، پرتقال، نعناع، بلوبری نعناع، لیمو، آدامس، هندوانه، انگور، آلو یخ، آدامس نعناع، آلو آدامس، هندوانه نعناع، گریپ فروت بلوبری، پرتقال نعناع، پرتقال خامه، هندوانه یخ و بلوبری خامه.

مزایای تنباکو

تنباکو تنها یک ماده دود زا نیست بلکه این گیاه ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر گیاهان درمانی دارد. شاید برایتان دانستن این مطلب جالب باشد اما بهتر است بدانید که اسیدهای آمینه و پروتئین گیاه تنباکو از پروتئین کازئین موجود  در شیر و اسید آمینه نیز بالاتر می باشد. در حقیقت می توان از این گیاه در تولید پروتئین های انرژی زا استفاده کرد.

تنباکو در طب سنتی فواید زیادی دارد اغلب برای تسکین درد مفاصل و بی حس کردن اعضا تنباکو را به صورت ضماد استفاده می کنند. برای درمان ترشحات سفید و عفونی نیز می توانید تنباکو را جوشانده و مصرف کنید تا ترشحات به طور کامل قطع شود. اسپند کردن تنباکو روی آتش نیز دود زیادی در فضا پخش می کند که همین امر موجب ضدعفونی کردن محیط می شود.

برای از بین بردن شپش سر نیز باید موها را درون آب آغشته به تنباکو قرار دهید تا شپش های سر به طور کامل نابود شوند.برای زخم های تازه نیز استفاده از خاکستر تنباکو بسیار مفید است. برای درمان کچلی سر نیز عصاره تنباکو خاصیت درمانی دارد و بسیار موثر است. از مزایای دیگر تنباکو می توان به درمان رماتیسم، رفع سردردهای نصف نیم کره مغز، درمان اسهال خونی و مار گزیدگی اشاره کرد.

تنباکو میوه ای

انواع تنباکو سبک و سنگین

تنباکو طعم های مختلفی دارد که اغلب برخی سبک و سنگین هستند. مصرف کنندگان تنباکو بر این امر واقف هستند و طعم های سبک و سنگین تنباکو را به خوبی می شناسند.  سبکی و سنگین بودن تنباکو به احساس کشیدن قلیان یا سیگار مصرف کننده دارد در واقع گاهی اوقات مصرف کنندگان بعد از کشیدن احساس شادابی و سرحالی می کنند که این احساس راحتی نشان از طعم سبکی تنباکو است اما برخی دیگر بعد از کشیدن تنباکو احساس گیجی و سردرد می کنند که این احساس هم مربوط به طعم سنگینی تنباکو است.

یکی از راه های شناسایی تنباکو سبک و سنگین این است که به بسته بندی تنباکو دقت کنید. اکثر تنباکو سنگین در بسته بندی های تیره وجود دارد و تنباکو بک نیز در بسته های به رنگ روشن بسته بندی شده اند. برای سبک کردن تنباکو سنگین شما به راحتی می توانید آن را با تنباکوهای همچون نعناع مخلوط کنید تا بافت سبکی پیدا کند. در بین تنباکوها، تنباکو لیمو سبک ترین طعم را دارد و تنباکو دو سیب نیز طعم سنگین ترین طعم تنباکو میوه ای است.

برای آن دسته از مصرف کنندگانی که طعم لیمو را دوست دارند اما از انتخاب این طعم به دلیل سنگین بودن مردد هستند راه بهتری وجود دارد این افراد می توانند طعم سبک تنباکو همچون نعناع را به تنباکو لیمو اضافه کنند و بعد آن را مصرف کنند بدین صورت بخش زیادی از سنگین تنباکو با ترکیب تنباکو سبک تر گرفته می شود.

سخن پایانی

تنباکو محصولی است که از گیاه توتون یا تنباکو برداشت می شود، این گیاه در طب سنتی از خواص زیادی برخوردار است که اغلب در درمان انواع بیماری ها از آن استفاده می شود. انواع متنوعی از تنباکو در بازار موجود است که هر کدام طعم های مختلفی دارند. تنباکو الفاخر و معسل هم به عنوان یکی از مشهورترین تنباکو در بازار موجود است که طعم های بی نظیری دارد.

اکثر مصرف کنندگان در زمان خرید تنباکو مایل اند تنباکو الفاخر و معسل را خریداری کنند به این دلیل که از کیفیت و طعم آن طی این سال ها راضی هستند. این تنباکو طعم بی نظیری دارد و مصر کنندگان بیشتر مایل به استفاده از این تنباکو هستند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *