قانون کاهش نیکوتین در سیگارها

قانون کاهش نیکوتین در سیگارها

قانون کاهش نیکوتین در سیگارها

دولت بایدن به دنبال کاهش نیکوتین در سیگار است. این خط مشی را می توان با پیشنهاد سازمان غذا و دارو (FDA) برای منع استفاده از منتول مرتبط دانست.

به گزارش ژورنال وال استریت دولت در حال بررسی موضوع کاهش نیکوتین در محصولات دخانیات می باشد. دولت در نظر دارد از شرکت های دخانیات بخواهد سطح نیکوتین را به میزانی که اعتیاد آور نباشند، کاهش دهند. بدین منظور میزان نیکوتین باید در تمام سیگارهای فروخته شده در ایالات متحده کاهش یابد. علاوه بر این تصمیم گیری در مورد ممنوعیت مصرف سیگارهای منتول دار توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) باید اعلام شود.

سیگار منتول

منتول در سیگارهای منتول دار همواره مورد توجه بوده است. منتول یک ماده افزودنی طعم دهنده با طعم و رایحه نعناع است. منتول به دلیل خاصیت خنک‌کنندگی و تسکین درد، در محصولات مصرفی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.استفاده از منتول در سیگار باعث می شود مصرف کنندگان احساس مطبوع تری داشته باشند.منتول در سیگار باعث کاهش سوزانندگی و نامطبوع بودن سیگار می‌شود.

منتول در سایر محصولات دخانیات مانند سیگار الکترونیکی،تنباکو میوه ای و تنباکو جویدنی نیز استفاده می شود. ترک سیگارهای منتول دار به مراتب سخت تر از سیگارهای غیرمنتول دار می باشد. در آمریکا بیش از 19.5 میلیون نفر مصرف کننده سیگار منتول دار هستند.

جوانان سیگاری نسبت به افراد مسن تمایل بیشتری به سیگار منتول دار نشان می‌دهند. استفاده از منتول در محصولات دخانیات باعث جذب نوجوان و جوانان می شود. سیاست محدودیت و ممنوعیت منتول نیز جلوگیری از شیوع استعمال دخانیات در میان جوانان می باشد.

سیاست کاهش نیکوتین باعث کاهش مواد شیمیایی در سیگارها می شود. همچنین، میزان اعتیاد به حداقل می رسد. هدف آن اجبار افراد سیگاری  به ترک سیگار یا استفاده از گزینه های کم ضررتر می باشد.

 

با این حال، طبق پیش بینی ژورنال وال استریت اجرای برنامه های کاهش نیکوتین و ممنوعیت منتول،سال ها به طول  می انجامد.

کاخ سفید و مسئولان سازمان غذا و دارو نیز هنوز توضیحاتی در مورد این اخبار نداده اند.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


نیکوتین

نیکوتین

بازار جهانی دخانیات

بازار جهانی دخانیات

خط تولید تنباکو

خط تولید تنباکو

بسته بندی تنباکو

بسته بندی تنباکو

واردات تنباکو

واردات تنباکو

دسته بندی


پروژه ها


پروژه6
پروژه5
پروژه 4
پروژه 3
پروژه 2
پروژه 1

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل