فروش اسانس صنعتی

تنباکو (مطلق) از برگ های تنباکو درست می شود. رایحه تنباکوی غنی، خاکی و گرم دارد. مورد استفاده در عطر و مراسم مقدس. تنباکو برای بومیان آمریکا مقدس است و می توان آن را به جای دود کردن در فضا مه کرد تا اثرات مشابهی به دست آورد. مطلق بدون نیکوتین وجود دارد که به آن بلوند می گویند. یک اسانس از استخراج CO2 و تقطیر با بخار وجود دارد، اما آنها نیکوتین دارند مگر اینکه تصحیح شوند. به نظر می رسد که نیکوتین جزء توهین آمیز باشد. بنابراین مطلق در اینجا امن تر به نظر می رسد. نزدیک به 100 گونه از نیکوتیانا وجود دارد.

بومیان آمریکا از گیاه تنباکو به عنوان هدیه ای مقدس استفاده می کردند و از آن محافظت می کردند و هدیه می دادند. همانطور که بومیان آمریکا از محیط خود استفاده می کنند، وعده غذایی ذرت یا تنباکو را پس می دهند.

فروش اسانس صنعتی
فروش اسانس صنعتی

توتون مطلق نوعی ترکیب معطر است که از تنباکو با عطر مشخص تنباکو استخراج می شود. این می تواند عطر تنباکو را تقویت کند و دود سیگار را اشباع کند، صرفه جویی سیگار را بهبود بخشد، تحریک را کاهش دهد، گازهای مختلف را حذف کند و درجه سیگار را افزایش دهد. بنابراین یک افزودنی ایده آل برای محصولات تنباکو است.

این لیستی از 599 ماده افزودنی در سیگار است که در آوریل 1994 به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ارسال شده است. همانطور که مستند شده است، فقط در مورد سیگارهای ساخت آمریکا که برای توزیع در ایالات متحده توسط شرکت های فهرست شده در نظر گرفته شده است، اعمال می شود.

تنباکو یکی از پرمصرف ترین مواد مخدر در سراسر جهان است. به اشکال مختلف از طریق تعدادی از روش‌های مختلف مانند دانه‌بندی، تنباکوی جویدنی، سیگار برگ، سیگار، تنباکوی خامه‌ای، گوتکا، قلیان، نهر، قلیان، کشیدن پیپ، انفیه، آفتابه، خمیر تنباکو و آب تنباکو مصرف می‌شود. و غیره در میان دیگران.

شکل مطلق توتون از برگ های گیاه تنباکوی چند ساله که متعلق به خانواده نیکوتیانا است به دست می آید. همچنین با نام رایج برگ توتون و تنباکو معروف است. چین، کوبا و ایالات متحده تولیدکنندگان شناخته شده تنباکو در سراسر جهان هستند. خاصیت روغن مطلق تنباکو این است که نیکوتین ندارد و به صورت جویدن، دود کردن و بوییدن استفاده می شود. بومیان آمریکا از آن به عنوان گیاه مقدس استفاده می کنند و برای مراسم مذهبی و مقدس استفاده می کنند. درست است که تنباکو به دلیل اثرات مضر خود شناخته شده است اما از طرف دیگر فواید خاص خود را نیز دارد. این روغن شامل ترکیبات حیاتی نیکوتین نژاد در مطلق، فواجاکول، کتن ها، فورفورال، فنل ها و سولانزول است.

فروش اسانس صنعتی
فروش اسانس صنعتی

صدها هزار نفر از سیگاری ها به دنبال جایگزینی برای کشیدن سیگار معمولی تنباکو هستند، اما آنها از "مواد شیمیایی" فرضی می ترسند. واقعیت این است که "خطرناک ترین" ماده شیمیایی در یک سیگار الکترونیکی نیکوتین است - مگر اینکه فیلتر نیکوتین صفر را انتخاب کنید که به راحتی در دسترس باشد.

آنچه در حال حاضر مرسوم است اطلاعات ترسناکی است که در مورد محصول ترک سیگار با باتری پخش می شود که احتمالاً به همین دلیل است که این مقاله را می خوانید. همه اینها به طور مستقیم (یا غیرمستقیم) از جانب کسانی است که از موفقیت محصول انقلابی که تجربه سیگار کشیدن را بدون دود، بو یا هزاران ماده شیمیایی موجود در سیگارهای تنباکو تکرار می کند، ضرر می کنند.

مزایا و موارد مصرف

این روغن با تسکین ذهن شما و احیای موثر بدن شما در از بین بردن استرس ذهنی، کسل کننده، استرس، اختلالات عاطفی و غیره موثر عمل می کند.

رایحه خاکی شدید آن به عنوان یک ماده پایه در صنایع عطرسازی برای فرمولاسیون عطرهای نوع شرقی استفاده می شود. در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز کاربرد دارد.

افراد زیادی هستند که از عدم علاقه جنسی و میل جنسی که زندگی زناشویی آنها را مختل می کند، مشکل دارند. این روغن مطلق دارای خاصیت تقویت قوای جنسی است که می تواند برای بیمارانی که از این مشکل رنج می برند تسکین موثری داشته باشد.

این یک توده قهوه ای تیره عمیق و نیمه جامد از قوی است که یادآور توتون پیپ است. Tobacco Absolute نه تنها در نوع "tabac" عطرهای مدرن یا آلدهیدی، بلکه برای اثرات "خشک" و "مردانه" در عطر استفاده می شود.

فروش اسانس صنعتی
فروش اسانس صنعتی

اسانس صنعتی چیست؟

اسانس ها مواد شیمیایی هستند. زیرا اسانس یک مایع غلیظ آبگریز است که حاوی ترکیبات شیمیایی فراری است که از گیاهان به دست می آید. این ترکیبات به راحتی در دمای اتاق تبخیر می شوند. اسانس ها همچنین به عنوان روغن های فرار، اسانس، اترولیا یا به سادگی به عنوان روغن گیاهی که از آن استخراج می شوند، مانند روغن میخک نیز شناخته می شوند.

ترکیبات اسانس گیاهان عمدتاً به دو گروه شیمیایی متمایز تقسیم می شوند: ترپنوئیدها و فنیل پروپانوئیدها. ترپنوئیدها بسیار متغیر هستند و اسکلت‌های کربنی متفاوت و مشتقات اکسیژن‌دار متنوعی از جمله الکل‌ها، استرها، آلدئیدها، کتون‌ها، اترها، پراکسیدها و فنل‌ها را نشان می‌دهند.

مواد گیاهی کاملاً با حلالی مانند هگزان مخلوط می شود که مواد معطر را حل می کند و همچنین موم ها و سایر محصولات را حل می کند. سپس حلال بازیابی می شود و بقایایی به عنوان بتن باقی می ماند. موم ها و سایر مواد غیر ضروری از بتن با الکل و بقایای روغن حذف می شوند.

انواع اسانس صنعتی

اسانس های صنعتی با توجه به دامنه فعالیت خود به دو دسته اسانس پودری صنعتی و اسانس مایع صنعتی تقسیم می شوند:

اسانس لیمو صنعتی:

روغن لیمو حاوی ترپن ها (حدود 94٪ لیمونن)، سسکوی ترپن ها، آلدئیدها (سیترال، حدود 3.4-3.6٪ و سیترونیل) و استرها (حدود 1٪ ژرانیل استات) است.

اسانس کندر صنعتی:

منبع روغن آن رزین درخت است. و با تقطیر با بخار آب استخراج می شود. کندر از زمان های قدیم مورد استفاده قرار می گرفته است. این گیاه عمدتاً در خاورمیانه، شمال آفریقا و هند رشد می کند. اسانس کندر به دلیل توانایی آن در کاهش علائم قابل مشاهده پیری با (سفت کردن پوست و ایجاد جوانی و لطافت آن) و ترویج بازسازی سلولی شناخته شده است. این اسانس به شدت ضد التهاب و ضد عفونی کننده است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، از این رو یکی از اسانس های مهم و ضروری به حساب می آید. همچنین در کاهش سرعت رشد تومور موثر است.

اسانس کاج صنعتی:

این اسانس از سوزن کاج به دست می آید.

فروش اسانس صنعتی
فروش اسانس صنعتی

اسانس پرتقال شیرین صنعتی:

اسانس پرتقال از پوست شیرین پرتقال استخراج می شود. این کار با روشی به نام پرس سرد انجام می شود که از فشار برای فشرده سازی روغن های موجود در پوسته استفاده می کند. گاهی می توان از برگ و گل گیاه پرتقال نیز استفاده کرد. این اسانس در مواد شوینده و پاک کننده استفاده می شود. همچنین دارای خواص ضد باکتریایی است.

اسانس صنعتی اکالیپتوس گلوبولوس:

منشا آن درخت یا برگ این گیاه است. که با استفاده از تقطیر با بخار تولید می شود. اکالیپتوس یکی از بهترین اسانس های موجود در جهان است. اکالیپتوس یک ضد ویروس و ضد باکتری در نظر گرفته می شود و آن را به یک مکمل فوق العاده و موثر برای درمان های دارویی و همچنین محصولات پاک کننده تبدیل می کند. امروزه اسانس اکالیپتوس در سراسر جهان به دلیل توانایی آن در باز کردن تنفس و رفع احتقان استفاده می شود و معمولاً برای تمیز کردن ریه ها به اتاق های بخار و سونا اضافه می شود. اسانس اکالیپتوس یک افزودنی عالی برای کاربردهای آرایشی، فرمول های مراقبت شخصی، صابون ها، دافع حشرات، عطرسازی و رایحه درمانی است.

اسانس رزماری صنعتی:

این اسانس با تقطیر با بخار آب استخراج می شود. رزماری یک گیاه بومی مدیترانه ای است که در سراسر جهان کشت می شود. این گیاه به صورت وحشی در دامنه های خشک و صخره ای نزدیک دریا می روید. اسانس رزماری حاوی آنتی اکسیدان است. اسانس رزماری دارای فعالیت ضد باکتریایی و ضد قارچی قوی است.

اسانس دارچین صنعتی:

پوست دارچین (سیلان) دارای کیفیت غیر پریل و دارای بالاترین محتوای درمانی است. بومی سریلانکا، اسانس پوست دارچین کمیاب و گرانبها است. اسانس پوست دارچین بسیار ضد ویروسی است.

  • اسانس پرتقال ترش صنعتی
  • اسانس گریپ فروت صنعتی
  • اسانس صنوبر صنعتی
  • اسانس ارس صنعتی
  • اسانس درخت چای صنعتی
  • اسانس اسطوخودوس صنعتی
  • اسانس مریم گلی کلاری صنعتی
اسانس صنعتی
اسانس صنعتی